Tvorba webových stránek Znojmo

Vytvořím vám špičkový web, který bude plnit své cíle, tak aby se vám investice do něj vyplatila.

Proč byste měli mít web?

Jen sociální sítě vám nestačí

Profesionální web je vizitkou vašeho podnikání

Moderní a vkusně vytvořený web je klíčovým prvkem vaší podnikatelské strategie. Vaše webové stránky nejenom zvyšují šance na získání pozornosti od zákazníků, ale také budují důvěryhodnost vaší značky.

01

Zákazníci vás najdou

Díky webovým stránkám zvyšujete svou šanci být nalezeni ve vyhledávačích.

02

Lépe si vás zapamatují

Webová prezentace umožňuje podtrhnout unikátní charakter a přínosy vaší značky.

03

Vše na jednom místě

Na webu máte prostor k podrobné prezentaci informací o vašich produktech nebo službách.

04

Působíte důvěryhodně

Webové stránky umožňují zdůraznit vaše odborné znalosti a profesionální dovednosti.

Jak se tvoří web

Průběh tvorby webových stránek Znojmo

Tvorba webových stránek je komplexní proces, který vyžaduje značné množství času, energie a soustředí. Nicméně čím více času a energie tomuto procesu věnujeme, tím kvalitnější výsledek na jeho konci bude.

01

Požadavky a cíle webu

Ještě předtím, než se vůbec setkáme, vás požádám o vyplnění krátkého dotazníku. Díky němu si uděláte jasnou představu o tom, co od webových stránek očekáváte, jak by měly vypadat a jaké cíle by měly plnit. Poté se setkáme, vše společně projednáme a dohodneme se na detailech naší spolupráce.

02

Struktura, obsah a design

Dalším krokem v tvorbě webu bude vytvoření jeho struktury ve formě wireframů. Do wireframů pak vymyslíme a doladíme texty aby design co nejlépe odpovídal potřebnému obsahu.

03

Kódování a testování

Design máme! Je na čase web oživit do podoby funkčního webu. Pečlivě nakóduji každý řádek vašeho webu, tak aby vše šlapalo jak má. To si pak ověříme na testovací verzi a jakmile bude hotovo přichází chvíle na, kterou jsme všichni čekali.

04

Finalizace a spuštění

Doladíme drobné detaily, vyladíme pár posledních nedostatků, které jsme během testování odhalili a vaše nové webové stránky mohou spatřit světlo světa. 

05

Správa, rozvoj a optimalizace

Spuštěním to nekončí, spíše ale začíná. Na rozvoji a údržbě webových stránek je potřeba pracovat kontinuálně i po jejich spuštění.

Nejste si něčím jistí?

Časté otázky o tvorbě webových stránek

Kolik stojí tvorba webových stránek?

Cena webových stránek je velmi individuální záležitostí a závisí na jejich rozsahu, komplexnosti a designu. Cena základních webových stránek s představením společnosti nebo osoby a jejich služeb či produktů začíná od 29 000 Kč.

Ale nemějte obavy, cenu vašeho nového webu budete znát hned od začátku naší spolupráce. Jakmile budeme mít přehled o funkcionalitách a obsahu webu, stanovím cenový rozsah, ve kterém se bude cena pohybovat. Pokud nedojde ke změně zadání, tento rozsah bude dodržen.

Co potřebuji před začátkem tvorby webových stránek?

Před začátkem tvorby webových stránek je třeba mít již alespoň vlastní logo (pokud nemáte, rád vám s jeho tvorbou také pomůžu), abychom měli odrazový bod.

Pokud již máte definované cíle, které chcete, aby váš web splňoval, skvěle! V opačném případě se společně podíváme na vaše podnikání a stanovíme si, kam do vaší strategie web zapadá a jaké funkce a cíle by měl plnit.

Za jak dlouho budeme mít nové webové stránky hotové?

Doba vytvoření nových webových stránek se liší podle jejich rozsahu a složitosti. Po projednání vašich potřeb a požadavků vytvoříme odhadovaný časový plán. Běžně se však pohybujeme v řádu měsíce až tří.

O průběhu prací vás budu průběžně informovat, po celou dobu spolupráce pak kladu velký důraz na dodržení stanovených termínů.

Budeme si moci sami spravovat obsah webu?

Ve velké většině případů (pokud klient nebo situace nevyžaduje něco jiného) vytvářím webové stránky na redakčním systému WordPress s přehlednou a jednoduchou administrací. Tím zajistím, že správa obsahu webu bude vždy jen pár kliknutí. Nad obsahem svého webu tak budete mít plnou kontrolu.

Pokud však na to nemáte kapacitu nebo to není váš šálek kávy, rád vám pomůžu s mojí službou Správy webových stránek, která je vytvořena právě pro tyto situace.

Dlouhodobě spokojený klient je pro mě prioritou

Co o mně a mojí práci říkají klienti

S Leošem spolupracujeme několik let. Leoš pro nás kódoval desítku webových stránek, u kterých dále kooperujeme na jejich průběžné aktualizaci a rozvoji. Na spolupráci mimo jiné oceňujeme jeho odborné znalosti, rychlost komunikace a dodržování termínů. Leoš svými znalostmi a poctivou prací při kódování WordPressu splňuje naše náročné požadavky.

Michal Hardyn, stario.cz

Vytvořit nové webové stránky pro řetězec našich retailových center byl poměrně složitý projekt. Budovali jsme novou identitu, kompletně novou grafiku a také strukturu. Poté, co jsme vyladili web design, jsme se pustili do intenzivní komunikace s Leošem. Vše probíhalo jednoduše po e-mailech, spolupráce byla příjemná, konstruktivní a rychlá. S Leošem zůstáváme nadále v kontaktu, budeme jeho supportu využívat rádi i nadále. :)

Andrea Steigerova, aventin.cz

Leoš je velmi ochotný, obětavý, trpělivý. Vždy nám vše vysvětlil. Jeho nápady jsou až neuvěřitelné. A ochota a vstřícnost nám vyrazila dech. Můžeme se na něj obrátit, ať potřebujeme cokoliv. Můžu jen vřele doporučit.

Lucie Komínová, atonreality.cz

Spolupráce s Leošem je vždy bezproblémová. Mimo bezproblémové spolupráce, s velkým důrazem na včasné plnění domluvených termínů, velmi oceňuji Leošovu schopnost “dělat krok navíc” tam, kde např. od UX designéra nebo grafika chybí jasné zadání, nebo funkcionalita, v takových momentech je Leoš schopen nejen na potenciální problém upozornit, ale i přijít s návrhem řešení. S Leošem spolupracujeme více než 3 roky a máme za sebou desítky společných projektů.

Michal Presse, niftyminds.cz

Spolupráce s Leošem byla výborná. Komunikativní, schopný a hlavně, neměl problém s jedinou námitkou, naopak se všechny hned snažil vyřešit, což strašně cením. Jsem za tuto zkušenost rád a vím, že kdykoliv budu něco ohledně webovek potřebovat, že se na Leoše opět obrátím.

Adam Papoušek, andy-rono.com